HWServis.cz774 864 626
Czech Slovak
alert

Vážení zákazníci,

18.2.2019 a 19.2.2020 bude na pobočce v Brně zavřeno z důvodu dovolené. Těšíme se na Vás od 20.2.2020. Na telefonním čísle 776804107 a pobočce v Moutnicích budeme dostupní.

Děkujeme za pochopení,

Váš HWServis

Rychlý dotaz
Email:
Vaše jméno:
Vaše e-mailová adresa:
Váš dotaz:
Anketa

Opravujeme a programujeme nové startovací karty pro Renault Clio 3, Clio IV, Capture, Laguna III, Megane III, Scenic III, Fluence, Koleos a Latitude

08.10.2019- Provádíme opravy čtyřtlačítkových startovacích karet do všech modelů aut značky Renault 2008+. Zároveň nabízíme i programování zcela nových startovacích karet!

Již delší dobu opravujeme novější řadu čtyřtlačítkových startovacích karet stejně kvalitním způsobem, jako předešlé starší startovací karty pro Renault Laguna II, Espace IV, Velsatis, Megane II a Scenic II. Opět vždy děláme kompletní opravu / repas celé čtyřtlačítkové startovací karty, a to včetně nového plastového obalu. Opravená karta vypadá jako nová a 100% funguje jako nová! Všechny opravené karty jsou důkladně testovány, jak na vysílací signál, tak pro načítání immobilizér kódu.

 

Zároveň programujeme zcela nové startovací karty, a to pro modely aut:
Renault Laguna II, Espace IV, Velsatis, Megane II / Scenic II
Renault Clio 3, Clio IV, Capture, Megane III, Laguna III, Fluence, Latitude a Koleos

Pro vybrané modely nabízíme i handsfree karty.

Facebook
Twitter
Linkuj
Jaggnito
Vybrali.sme

Další podobné aktuality

Veřejná diskuze


Vložit nový příspěvek

HWServis nenese odpovědnost za obsah diskusních příspěvků čtenářů. Vyhrazuje právo mazat či zkracovat texty naplňující skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvedčení, či příspěvky obsahující vulgární výrazy a urážky.

© 2010 www.hwservis.cz | Design by: Michal Částka | Kompatibilita od IE 7+

TOPlist